OBS De Cirkel
Sinds 2017 is Anke van der Lee schoolleider van OBS De Cirkel in Uden. De Cirkel is een kleine school met een sterke eigen visie. Het team beschouwt welbevinden en betrokkenheid als de belangrijkste voorwaarden om tot ontwikkeling te komen. In 2025 is OBS De Cirkel voor het vierde jaar op rij bekroond met het predicaat Klassewerkplek! Op deze school ervaren onderwijsprofessionals dagelijks een vertrouwde, veilige werkomgeving waarin ruimte is voor autonomie, persoonlijke ontwikkeling en goede samenwerking. Het is een plek waar je jezelf kunt zijn, waar je gezien wordt en waar je samen met collega’s werkt aan sterk en betekenisvol onderwijs. Werkgeluk vormt hier de basis voor goed onderwijs — en dat merk je, elke dag weer. Kortom, een werkplek waar leerlingen overgaan en leerkrachten blijven zitten!
Gerelateerde artikelen
OBS De Cirkel in Uden zet welbevinden centraal en is Klassewerkplek 2022!
juni 2022
Sinds 2017 is Anke van der Lee schoolleider van OBS De Cirkel in Uden. De cirkel is een kleine school met een hele sterke eigen visie. Het team van De Cirkel beschouwt welbevinden en betrokkenheid als belangrijkste voorwaarden om tot ontwikkeling te komen.
OBS De Cirkel in Uden is Klassewerkplek 2022!🎥
februari 2023
Na afloop van het onderzoek van Klassewerkplek 2022 bleek dat OBS De Cirkel in Uden wel erg hoog scoorde op het gebied van werkgeluk. Zelfs zo hoog dat het team zich met trots Klassewerkplek mag noemen. Hoe ze dat voor elkaar kregen, legt schoolleider Anke
Hoe je je visie voelbaar maakt – in gesprek met schoolleiders uit Noord-Brabant
oktober 2023
In een nieuwe podcast spreken we een aantal schoolleiders en een IB’er in Noord-Brabant over hoe je je visie voelbaar maakt op school, hoe je gelijkheid bevordert en hoe zij zich voorbereiden op een mogelijk lerarentekort. Op dit moment is dat nog geen iss